Aroma-olej na boľavé kĺby BIO

Účinná sila prírody skĺbená s medicínskymi znalosťami, pomáha obnoviť väčšiu pohyblivosť a zmierniť bolesť namáhaných kĺbov. 

 

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
štandardná cena: €17,28 –25 % €12,95 / ks
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.03.2023
Možnosti doručenia
Kód: PL-21800
Aroma-olej na boľavé kĺby BIO
klby
Akcia
€17,28 –25 %
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Aroma-olej na boľavé kĺby na báze Ľubovníkového oleja v bio kvalite, ktorý vyniká svojim starostlivo vybraným zložením, namiešaným na základe medicínskych znalostí o ľudskom tele, skĺbený so silou prírody, pomáha obnoviť väčšiu pohyblivosť a zmierniť bolesť namáhaných kĺbov. 

Obsahuje:

  • Ľubovníkový olej bio - Mierne červenkastý macerát ľubovníka bodkovaného v olivovom oleji v bio kvalite má protizápalové, upokojujúce účinky na našu pokožku, svaly a kĺby, jemne zahrieva a regeneruje.
  • Éterický olej z Gaultérie rozprestretej - Má výrazný protizápalový, protikŕčový a bolesť tíšiaci účinok, ktorí poznali a využívali už domorodé kmene severoamerických indiánov, odkiaľ táto liečivá bylina pochádza.  V súčasnej dobe sa používa na výrobu mastí na bolesti svalov a kĺbov aj pri reumatizme.
  • Éterický olej z Majoránu bio - Jeho protikŕčové a upokojujúce účinky sa používajú aj pri zatuhnutých svaloch, bolestiach kĺbov a artróze.
  • Éterický olej z Rozmarínu bio - Podporuje krvný obeh, prehrieva, používa sa pri bolestiach svalov a kĺbov, pomáha pri artritíde, reume, je výborným doplnkom pri športových aktivitách.
  • Éterický olej z koreňa Zázvoru bio - Má  protizápalové, stimulujúce a jemne zahrievacie účinky. Pomáha pri bolestiach svalov a kĺbov, podporuje imunitný systém a  dodáva vitalitu organizmu.

Bolesti kĺbov majú rôzne príčiny: nadmerné pracovné zaťaženie alebo šport, reumatizmus, artritída, všeobecné zápalové procesy alebo úrazy. Všetky príčiny majú spoločné to, že vedú k viac či menej silným bolestiam a tým negatívne ovplyvňujú telo a obmedzujú mobilitu. Cielené potieranie boľavých miest a krátke masáže zmierňujú bolesť a tým zvyšujú našu pohyblivosť a vedia vrátiť opätovnú radosť z pohybu.

Podporte účinnosť  silou 100% prírodných éterických a rastlinných olejov pomocou masáže na zlepšite pohyblivosť a odolnosť vašich kĺbov pre novú radosť z pohybu.

Dodatočné parametre

Kategória: Aktivita
Záruka: 2 roky
Kategória: Aktivita
Záruka: 2 roky