Aroma rozprašovač Funny Friends

€77,50 / ks
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.07.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-42007
Aroma rozprašovač Funny Friends
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Vôňa zábavná pre celú rodinu. To je motto Aroma rozprašovača Funny Friends od spoločnosti PRIMAVERA. Ultrazvukový difúzer, vyvinutý v detskom dizajne, ponúka rôzne možnosti nastavenia a jemným, studeným rozprašovaním rozvonia miestnosti až do 30 m2. Vďaka tejto technológii tiež jemne zvlhčuje vzduch v miestnosti. Je naplnený 145 ml. vody a niekoľkými kvapkami 100% prírodnej vonnej zmesi alebo jedného éterického oleja. Množstvo rozprašovania je približne 35 ml za hodinu. 

Dve funkcie tohto nového aromatického rozprašovača, ktoré potešia celú rodinu, sú vymeniteľné uši: Dodávajú sa s 3 rôznymi súpravami uší (v prevedení mačka, medveď a králik). Tieto uši dodávajú aromatickému rozprašovaču Funny Friends jeho osobitý a jedinečný vzhľad, takže s ním nie je nuda. Uši je možné podľa želania meniť alebo kombinovať, fantázii sa medze nekladú. Je tiež možné zapnúť relaxačnú hudbu. Relaxačná melódia bola zostavená výlučne pre tento rozprašovač a je sprevádzaná prírodnými zvukmi. Pozýva vás ticho sa hrať, relaxovať, odpočívať a zaspávať. Hlasitosť je možné prispôsobiť vášmu osobnému sluchu v 3 hlasových úrovniach.

Integrovaný časovač umožňuje programovanie 3 časových možností: 2 hodiny a 4 hodiny v nepretržitej prevádzke alebo 8 hodín v intervalovom režime (5 minút zapnuté, 5 minút vypnuté). Môžete si tiež zvoliť medzi 3 jednotlivými farbami osvetlenia (pastelová modrá, žltá, fialová) alebo funkciou automatického meniča farieb. Aroma rozprašovač Funny Friends je výborný aj ako nočné svetlo.

Napriek svojim všestranným funkciám je Aroma difúzer Funny Friends veľmi ľahko použiteľný a jeho čistenie zaberie len okamih. Voňavá zábava, ktorá bude znova a znova inšpirovať celú rodinu.

Materiál: vysoko kvalitný plast bez BPA.

Ultrazvuková frekvencia: 1,7 MHz.

Vstup napájania: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz.

Výstup napájacieho zdroja: DC 24 V, 0,6 A.

Obsahuje návod na použitie.

Kategória: Aromalampy a difúzery
Záruka: 2 roky
Pôvod: Čína