Aroma rozprašovač Purist

€96,90 / ks
Dostupnosť: Skladom u výrobcu
Môžeme doručiť do:
24.04.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-42020
Aroma rozprašovač Purist
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Jednoduchá elegancia, Čistá aplikácia, Silný efekt vône - jedným slovom PURIST. 

Minimalistický Aroma difúzer Purist ponúka silný voňavý zážitok aj pre veľké miestnosti s dosahom do 80 m². Svojím výnimočným sortimentom vôní sa hodí do priestranných vstupných alebo predajných priestorov, ako aj do priestranných obývacích a pracovných miestností.

Difúzer zaujme jednoduchým ovládaním, pri ktorom sa priamo do prístroja vloží iba fľaštička 100%  prírodnej vonnej zmesi alebo esenciálneho oleja.  Vďaka svojej jedinečnej patentovanej technológii atomizácie sa vôňa šíri rýchlo a efektívne v miestnosti bez pridania vody.

Keď je fľaša prázdna, dá sa ľahko vymeniť. V závislosti od požiadaviek si môžete vybrať medzi 1, 2 alebo 5-hodinovou intervalovou prevádzkou. Prístroj automaticky vloží po každom 5 minutovom aktívnom intervale voliteľne 5 alebo 10 minútovú prestávku.

Vďaka svojej jednoduchej elegancii bude Aroma difúzer Purist štýlovou ozdobou každého interiéru. Jeho puzdro je vyrobené z kvalitného kameňa a kovu. V kombinácii s vymeniteľnou tryskou a redukovanými vnútornými komponentmi vyrobenými z plastu bez BPA sa tento dizajnový difúzer stane elegantným a trvácnym doplnkom vášho domova.

Jeho čistenie je nekomplikované a rýchle. Purist je skutočným obohatením pre každého, kto chce pre svoje priestranné miestnosti praktický a intenzívny efekt vône.

Kameň je prírodný materiál, takže nepravidelnosti a farebné odchýlky sú znakom prirodzenej kvality. Každý Aroma difúzer Purist je týmto jedinečný.

Technické špecifikácie:

  • Kapacita:  5 ml alebo 10 ml fľaštičky z hnedého skla so 100% prírodnou vonnou zmesou značky Primavera alebo 100% prírodným esenciálnym olejom značky PRIMAVERA
  • Prevádzkové režimy: 1 hodina, 2 hodiny alebo 5 hodín v intervalovej prevádzke
  • Intervalové režimy: 5 minút zapnuté / 10 minút vypnuté alebo 5 minút zapnuté / 5 minút vypnuté
  • Materiál: kameň a kov, vnútorné komponenty z kvalitného plastu bez BPA
  • Vstup napájacieho adaptéra: AC 100 až 240V, 50/60Hz 
  • Výstup napájacieho adaptéra: DC 5V 1000mA 5W
  • Dosah vône: do 80 m2
  • Veľkosť: výška 19 cm, Ø 10 cm 
Kategória: Aromalampy a difúzery
Záruka: 2 roky
Pôvod: Čína