Aroma rozprašovač Traveler

€66,30 / ks
Dostupnosť: Skladom u výrobcu
Môžeme doručiť do:
26.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-42002
Aroma rozprašovač Traveler
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Prenosný, bezdrôtový a všestranný - taký je Aroma difúzer TRAVELLER. Ideálny voňavý spoločník pre ľudí, ktorí vedú aktívny život. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa bezdrôtové zariadenie zmestí do štandardných držiakov na poháre v aute a zároveň má efektívnu kapacitu na prevoňanie miestností až do 20 m². Traveller vás bude sprevádzať počas celého dňa – počnúc voňavým raňajkovým stolom, cez motivujúcu cestu do práce,  čas tvorivej produktivity až po relaxačný kúpeľ vo večerných hodinách.

Jemný ultrazvukový rozprašovač rozšíri vašu obľúbenú vôňu v priebehu niekoľkých okamihov a v kombinácii s teplým bielym osvetlením rýchlo vyčaruje  príjemnú atmosféru. Traveller je vyrobený z kvalitnej ocele v dizajne ružového zlata a kvalitného plastu bez BPA s matným bielym povrchom. 

Minimalistický dizajn s jasným tvarom z neho robí štýlový doplnok s nadčasovým šarmom. Okrem jemného náladového osvetlenia slúži LED svetlo aj ako farebný signál, ktorý pri vybitej batérii blikne trikrát na červeno a pri vyprázdnení nádržky na vodu trikrát na modro.

Všestranný difúzer ponúka 4 rôzne prevádzkové režimy, ktoré je možné podľa potreby meniť stlačením tlačidla. Okrem nepretržitého rozprašovania maximálne 4 hodiny je možné nastaviť aj krátkodobý režim, ktorý po 30 minútach prístroj automaticky vypne. K dispozícii je aj 8-hodinový intervalový režim, ktorý zapína a vypína voňanie nezávisle v rytme buď 30 sekúnd alebo 5 minút.

Výkonná Lithiová batéria umožňuje 3 hodiny prevádzky bez kábla na cestách. Dá sa pripojiť k akémukoľvek štandardnému USB portu (napr. notebook, USB napájací zdroj) pomocou dodaného USB kábla a plne nabiť do 4,5 hodiny. Medzitým zostáva rozprašovač vždy pripravený na použitie.

Kategória: Aromalampy a difúzery
Záruka: 2 roky
Pôvod: Čína