Aromakameň Lotosový kvet na drevenej podložke

€20,35 / ks
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-60111
Aromakameň Lotosový kvet na drevenej podložke
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Nechajte vôňu rozkvitnúť

Voňavý lotosový kvet sa v tradícii Ďalekého východu považuje za symbol čistoty srdca, inšpirácie, nových začiatkov a kreativity. 

Pri západe slnka zatvára svoj kvet a cez noc sa ponára pod hladinu vody. V skorých ranných hodinách sa opäť vynára z vody a rozvíja voňavú nádheru jemných okvetných lístkov.

Filigránový lotosový kvet, inšpirovaný rozkvitajúcou mágiou prírody, prináša do našich obytných priestorov kúzlo nového začiatku. Jemný kvet voňajúci niekoľkými kvapkami našej obľúbenej vône nám dodáva skutočne kvitnúci zážitok a pozýva nás k oddychu pre harmóniu duše aj tela.

Rozmery:  V 4 cm, Ø 12 cm

Popis materiálu:

Aroma kameň je vyrobený z vysoko kvalitnej sadry s otvorenými pórmi a vďaka prepracovanému kvetinovému dizajnu môže byť ozdobou každej obývačky, spálne a pracovnej miestnosti.

Podložka z prírodného bukového dreva z udržateľného lesného hospodárstva dopĺňa Aroma kameň svojou jemnou krivkou a robí ho ešte žiarivejším vo farebnom kontraste.

Malé farebné odchýlky a nepravidelnosti nie sú vadami, ale znakom prirodzenej kvality. Každý Aroma kameň a drevená podložka sú jedinečné.

Kategória: Aroma kamene
Záruka: 2 roky
Pôvod: Čína