Borovica Himalájska BIO

Povznášajúca, silná, živicová vôňa zo srdca Bhutánu, krajiny šťastia. Stabilizuje, podporuje imunitu a obnovuje energiu tela, duše aj ducha.

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€14,25 / ks
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.07.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-10532
Borovica Himalájska BIO
borovica himalájska
Novinka
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

BOROVICA je vysoký stálezelený strom dorastajúci do výšky 40 metrov s hlbokou rozpraskanou, červenohnedou kôrou. Pochádza zo severnej Európy a Ruska. Poznáme viac ako 150 odrôd borovíc. Drevo borovice bolo po stáročia cenným materiálom na výrobu nábytku a stožiarov plachetníc. Starí Egypťania jedli jej semená s chlebom, indiáni ju používali pri rituálnom vykurovaní sáun a švajčiari plnili matrace jej vysušeným ihličím.

BOROVICA HIMALÁJSKA - Tento druh borovice rastie vo voľnej prírode napr. v Tibete, Nepále, Bhutáne, v údoliach a na úpätí v nadmorských výškach 1800-3900 m, 

Éterický olej: Borovica himalájska v bio kvalite sa získava parovodnou destiláciou vetiev stromu Pinus wallichiana.

Na tento účel konáre zbierajú zberači rastlín, ktorí žijú v najvyššie položenej oblasti údolia Trongsa v centrálnom Bhutáne. Nazbieraný rastlinný materiál sa vo veľkých zväzkoch znáša do destilovne na chrbtoch zberačov tradičným spôsobom pešo.

  • Pôsobenie vo fyzickej oblasti: Má dezinfekčné a imunitu podporujúce účinky, používa sa pri prechladnutiach a svalových ťažkostiach. Vhodný na rekonvalescenciu, zlepšuje kvalitu ovzdušia v interiéri, má výrazný účinok na zlepšenie nálady a celkového psychického stavu.
  • Pôsobenie na psychiku: Pôsobí  stimulujúco na nervový systém, stabilizuje, prejasňuje myseľ, dodáva duchovnú silu a pomáha znovu získať stratenú energiu. 

 

Kategória: Éterické oleje
Záruka: 2 roky