Borovicové ihličie BIO

Čerstvá, lesná, stabilizačná vôňa dezinfikuje, čistí a posiluje obranyschopnosť organizmu. Pomáha pri vírusových ochoreniach, bolestiach svalov a kĺbov a rekonvalescencii.

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€7,70 / ks
Dostupnosť: Skladom u výrobcu
Môžeme doručiť do:
26.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-10211
Borovicové ihličie BIO
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

BOROVICA je vysoký stálezelený strom dorastajúci do výšky 40 metrov s hlbokou rozpraskanou, červenohnedou kôrou. Pochádza zo severnej Európy a Ruska. Poznáme viac ako 150 odrôd borovíc. Drevo borovice bolo po stáročia cenným materiálom na výrobu nábytku a stožiarov plachetníc. Starí Egypťania jedli jej semená s chlebom, indiáni ju používali pri rituálnom vykurovaní sáun a švajčiari plnili matrace jej vysušeným ihličím.

BOROVICA Lesná, ľudovo nazývaná aj "Sosna" je najrozšírenejšia a terapeuticky najviac používaná odroda. Na Slovensku rastie v nadmorskej výške od 200 do 1500 metrov. Môže dorásť do výšky viac ako 50 metrov a dožíva sa stoviek rokov. Má široké hospodárske využitie. V naturopatii sa borovicové ihličie používa pri prechladnutí a na zlepšenie kvality ovzdušia v interiéroch.  

Éterický olej: Borovicové ihličie v bio kvalite sa získava parovodnou destiláciou ihličia z vetiev Pinus sylvestris.

  • Pôsobenie vo fyzickej oblasti: Má dezinfekčné a imunitu podporujúce účinky, používa sa pri prechladnutiach, bolestiach svalov a kĺbov, reume a artritíde.  
  • Pôsobenie na psychiku: Pôsobí  stimulujúco na nervový systém, zvyšuje schpnosť sústrediť sa a podporuje pamäť. Používa sa pri psychickej únave, stabilizuje, dodáva duchovnú silu a pomáha znovu získať stratenú energiu.

Náš Tip:

Posilujúci telový sprej pre "Duševnú očistu a aktiváciu vnútornej sily"

Do 100 ml flašky Hamamelisového hydrolátu pridajte 10 kvapiek Borovicového ihličia bio, 8 kvapiek Cyprus bio  a 3 kvapky Céder himalájsky extra. Flašku uzavrite a poriadne pretrepte. Nastriekajte na tvár a telo pre voňavé osvieženie. Zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si stimulujúcu vôňu lesa.

 

Kategória: Éterické oleje
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Francúzsko