Citrón Yuzu

Svieža, ovocná vôňa s horkastým podtónom je vzácnosťou z ďalekého Japonska. Posiľňuje imunitný systém, stimuluje metabolizmus a vyčaruje úsmev na tvári.

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€20,35 / ks
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-10592
Citrón Yuzu
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

YUZU CITRÓN  je citrusové ovocie, ktoré sa primárne pestuje v Ázii. Plody sú okrúhle s hrubou, dosť nerovnou šupkou a obsahujú veľa semien. Majú žltú až zelenú farbu a zvyčajne sa nejedia. Namiesto toho sa jeho aromatická kôra tradične používa na kulinárske účely. Šťava z citóna Yuzu bola objavená ako „superpotravina“, pretože obsahuje mnohonásobne viac vitamínu C ako citrónová šťava. 

V Japonsku sa ovocie tradične používa na povzbudzujúce rituály zdravia a krásy. Na prelome rokov sa robia kúpacie rituály s ovocím v teplej vode vo verejných kúpeľoch (onsen) alebo doma. Rituál by mal pomôcť zbaviť sa „starého“, vyčistiť, chrániť pred prechladnutím a priniesť šťastie do nového roka.

Éterický olej: Citrón YUZU  sa získava mechanickým lisovaním plodov za studena z oplodia čerstvých plodov Citrus Junos v Japonsku. Plody pochádzajú z malých sadov so zmiešanými plodinami v okolí hory Seppiko v regióne Hyogo.

  • Pôsobenie vo fyzickej oblasti: Má protikŕčové,  jemne protizápalové a čistiace účinky, chráni pred infekciou a posiľňuje imunitný systém. Tonizuje a stimuluje metabolizmus pokožky, vhodný pri rekonvalescencii celkovej únave a vyčerpaní.

  • Pôsobenie na psychiku: Osviežuje, dodáva ľahkosť a zlepšuje náladu. Pomáha pri nervovom vypätí a strese, prejasňuje a podporuje v nás pocit šťastia.

 

Kategória: Éterické oleje
Záruka: 2 roky
Pôvod: Japonsko