Darčeková sada Vôňa lesa

Tri najobľúbenejšie vône ihličnanov Smrek sibírsky, Céder a Borovica v jednej sade. Stáli spoločníci doma aj na cestách, ako darček alebo pre seba. Teraz v modernom, voňavom dizajne a za výhodnú cenu.

€16,30 / ks
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.04.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-44482
Darčeková sada Vôňa lesa
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Tri z najobľúbenejších éterických olejov v jednej sade: Smrek sibírsky ihličie, Cédrové drevo a Borovica limbová. Neustály spoločník pre vaše osobné, lesné, domáce kúpele. Ideálna sada na veľa rôznych chorôb, na cesty i ako darček. Vo voňavom dizajne a za špeciálnu cenu.

Smrek sibírsky ihličie:  Jeho aróma je lesne sladká, typicky svieža vôňa lesa. Má silný relaxačný účinok a zmierňuje úzkosť. Získava sa parovodnou destiláciou ihličia z mladých výhonkov. Tento éterický olej je preto ideálny pomocník pri strese a psychickej nerovnováhe.

Céder bio:  Ideálny na problémoch s pokožkou, pri bolestiach svalov a kĺbov ako aj pri dýchacích problémoch. Jeho vôňa podporuje sebavedomie, odolnosť a vnútornú silu. Získava sa parovodnou destiláciou cédrového dreva.

Borovica limbová bio:  Pomáha pri prechladnutí a svalových ťažkostiach. Éterický olej je vhodný pre relaxáciu a nadobudnutie stability. Účinne zlepšuje kvalitu ovzdušia v interiéri.

Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Nemecko