Domáca voňavá lekárnička

Tri účinné Bio éterické oleje Levanduľa, Mäta a Tea tree v jednej sade. Stála súčasť vašej lekárničky, pre všetky prípady vždy po ruke.  Ideálna sada na cesty, aj ako darček.

€17,30 / ks
Dostupnosť: Skladom u výrobcu
Môžeme doručiť do:
29.05.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-44480
Domáca voňavá lekárnička
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Tri z najdôležitejších éterických olejov v jednej sade: Levanduľa jemná, Mäta pieporná a Tea Tree. Stála súčasť vašej lekárničky. V modernom, voňavom dizajne a za špeciálnu cenu.

Tieto tri éterické oleje sú obzvlášť vhodné na úvod do aromaterapie, pretože pokrývajú širokú škálu rôznych potrieb a môžu pomôcť pri mnohých ochoreniach. V akútnych prípadoch je možná selektívna aplikácia na pokožku.

Mäta prieporná bio: Jej hlavnou zložkou je Mentol, ktorý je zodpovedný za účinok sviežosti a chladenia. Éterický olej z mäty priepornej má upokojujúci účinok pri tráviacich ťažkostiach, ako je plynatosť, nevoľnosť a zvracanie. Masáž éterickým mätovým olejom, napríklad v organickom mandľovom oleji, upokojuje žalúdok a uvoľňuje tráviaci trakt. Vôňa mäty piepornej je navyše stimulujúca a osviežujúca, podporuje jasné myslenie, zvyšuje koncentráciu a osvieži.

Levanduľa jemná bio:  Jeden z najpopulárnejších olejov v aromaterapii, nazývaný aj "Dobrá víla". Esenciálny levanduľový olej je vďaka svojim rozsiahlym účinkom všestranný. Má sviežu, bylinno-kvetinovú vôňu, môže pôsobiť povzbudzujúco a osviežujúco, rovnako ako relaxačne a upokojujúco. Pomáha upokojiť napätie na fyzickej a emočnej úrovni a obnoviť rovnováhu. Levanduľový olej je tiež obzvlášť účinná a rýchla pomoc pri popáleninách, mnohých kožných problémoch, ale aj pri problémoch so spánkom.

Čajovník austrálsky bio:  Vďaka svojim čistiacim a regeneračným vlastnostiam sa éterický olej Tea Tree často používa pri starostlivosti o nečistoty pokožky, ako sú pupienky a akné, ako aj pri liečbe rán. Poskytuje rýchlu úľavu od bodnutí hmyzom a svrbenia a pomáha urýchliť opuch podráždenej a namáhanej pokožky. Okrem toho je olej vhodný aj na starostlivosť o ústnu dutinu, pretože je antibakteriálny a podporuje regeneráciu pokožky v prípade zápalu ďasien. Z psychologického hľadiska má vôňa oleja stabilizačný a vitalizujúci účinok.

Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Nemecko