Ľahšie učenie BIO roll-on pre deti

Svieži, ovocný, 100% prírodný spoločník na cesty špeciálne pre deti. Zmestí sa do každej školskej tašky, podporuje koncentráciu, motivuje  a pomáha pri učení.

 

 

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€10,15 / ks
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.07.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-75600
Ľahšie učenie BIO roll-on pre deti
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Aroma Roll-on "Ľahšie učenie" vytvára motivujúcu atmosféru učenia a pomáha deťom sústrediť sa dlhšie. Dokonalý spoločník na učenie. Pre rýchle a ľahké použitie.

Deti objavujú svoj svet. Rastú so svojimi úlohami a skúsenosťami. Vyrastať znamená znovuobjaviť a učiť sa všetko po prvýkrát. Je to dar a zároveň výzva.

Vyvinuté pre požiadavky dnešnej školy a vzdelávacieho života zo 100% čistých prírodných éterických olejov. Jednoducho naneste na krk, spánky alebo vnútornú stranu zápästia.  

Ak sa táto vôňa použije pri učení, prebraté učivo sa môže lepšie ukotviť. Dajte svojmu dieťaťu vôňu "Ľahšie učenie", aj do školy, aby si mohlo ľahšie spomenúť na to, čo sa naučilo doma pri písaní písomiek. Ideálny spoločník na cesty, zmestí sa do každej školskej tašky a ľahko sa nanáša.

Roll-on "Ľahšie Učenie" obsahuje:

  • Citrón - citrónová vôňa pomáha s koncentráciou. Rovnako ako v prípade grapefruitu a pomaranča, aj citrónový éterický olej sa extrahuje zo šupky lisovaním za studena.
  • Grepfruit - vôňa grepfruitu stimuluje a dáva deťom novú chuť do akcie. Ovocno-kyslý éterický olej dodáva motiváciu a energiu.
  • Pomaranč - jeho vôňa šíri dobrú náladu a pôsobí vyvážene. Ovocná vôňa vám dodá pokoj a istotu pri nových úlohách.

 

Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Nemecko