Ochraňuj ma BIO aroma-sprej pre deti

Sladká, vyrovnávajúca, kvetová vôňa prináša voňavé bezpečie, ochranu a podporu pre deti v rôznych situáciách a etapách ich života.

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€13,20 / ks
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-19602
Ochraňuj ma BIO aroma-sprej pre deti
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Osviežovač vzduchu "Ochraňuj ma" špeciálne vytvorený pre deti zo 100% prírodných éterických olejov v bio kvalite, prináša voňavé bezpečie a pomáha prekonať strach v rôznych situáciách.

Sladká, kvetinová vôňa, ktorá navodzuje dobrú atmosféru, zaháňa vymyslené bytosti a znepokojujúce myšlienky. Vôňa dodáva deťom pocit bezpečia, ochrany a pomáha im prekonať strach. Aroma-sprej "Ochraňuj ma" je účinnou pomôckou nielen vo vzrušujúcich situáciách ale  je nápomocný aj pri zvládaní každodenných bežných rituálov.   

Keď sú deti so svojimi rodičmi, cítia sa v bezpečí. K dospievaniu však patria aj chvíle dočasného odlúčenia: ráno pred škôlkou alebo školou, popoludní pri návšteve priateľov, alebo keď chcú rodičia stráviť večer vo dvojici. Aroma-sprej "Ochraňuj ma"  dáva deťom pocit istoty a bezpečia, najmä v takýchto situáciách.

Obsahuje:

  • Pomaranč - jeho vôňa vytvára dobrú náladu, rozveseľuje vás a dodáva vám vyrovnanosť. 
  • Mimóza - jej kvetinová vôňa pomáha pri úzkosti a nervozite. Získaná z kvetov mimózy má relaxačný účinok a posilňuje sebavedomie.
  • Copaiva balzám -  pochádza zo živice stromu copaiva. Jeho jemná, sladká a hrejivá vôňa upokojuje a dodáva pocit bezpečia.
Kategória: Pre deti
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Nemecko