SOS sprej BIO

Všestranný voňavý pomocník pre výzvy každodenného života. Účinné spojenie rastlinnej sily organických hydrolátov z damašskej ruže, hamamelu a pomarančových kvetov.

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€8,10 / ks
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.07.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-74108
SOS sprej BIO
74108 sos spray 30 ml pdp
Novinka
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

SOS Sprej bio sa skladá z troch rastlinných vôd, takzvaných hydrolátov. Z bio vody z pomarančových kvetov, hamamelisovej vody a bio ružovej vody. Vďaka kombinácii hodnotnej rastlinnej sily pomarančových kvetov, ruží a hamamelu je sprej voňavým pomocníkom a účinne vás sprevádza výzvami každodenného života.

Rastlinné vody sa získavajú parovodnou destiláciou. Okrem vo vode rozpustných zložiek obsahujú aj malé množstvo éterického oleja z príslušnej rastliny. So svojimi jedinečným zložením predstavujú jemný typ aromaterapie a majú viacnásobné využitie. 

SOS Sprej bio je rýchla pomoc pri pocitoch tepla a návalov horúčavy, zmierňuje napätie a prináša pocit vyrovnanosti v náročných chvíľach. Vôňa pomarančového kvetu a ružovej vody harmonizuje zmysly a poskytuje úľavu a posilnenie pri strachu, strese alebo smútku. Do tretice sa pridáva osviežujúci a upokojujúci účinok hamamelu, ktorý má vyrovnávajúci účinok a zlepšuje vlhkosť pokožky.

 

Kategória: Kvetové vody
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Nemecko