Aroma rozprašovač Woody

€76,50 / ks
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-42003
Aroma rozprašovač Woody
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Štýlový Aroma difúzer Woody obohatí každý obytný alebo pracovný priestor svojím prírodným dizajnom. Jeho atmosférické osvetlenie ponúka možnosť 7 individuálnych farebných tónov alebo plynulú zmenu farby. Voliteľne je možné rozprašovač používať 1, 2 alebo 4 hodiny v nepretržitej prevádzke alebo v 8-hodinových intervaloch. Intervalová prevádzka zaisťuje automatickú zmenu medzi 5-minútovým navoňaním a 5-minútovou prestávkou.

Zariadenie je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a prevonia stredne veľké miestnosti do 30 m² jemným ultrazvukovým rozprašovaním. Jeho hodvábne matná horná časť je vyrobená z matného skla spočívajúceho na jemne brúsenej drevenej nádobe vyrobenej z kaučukovníka z trvalo udržateľného zdroja.

Rozmery V 12 cm, Ø 12,5 cm

Vymeniteľná ultrazvuková membrána robí z vonného zariadenia dlhotrvajúceho a udržateľného spoločníka v každodennom živote.

Woody sa veľmi ľahko používa a čistí. Na použitie sa jednoducho naplní až 120 ml vody a 3 až 5 kvapkami 100% prírodného esenciálneho oleja alebo vonnej zmesi. Jemným dotykom prsta sa citlivé zariadenie zapne a zvolí sa požadovaný režim. Inteligentný senzor automaticky vypne difúzer, akonáhle sa spotrebuje voda alebo sa rozprašovač začne prevracať.

Vďaka svojmu organickému a jednoduchému tvaru sa elegantný Woody hodí do každej miestnosti. Jeho rozmanitá hra svetla spolu s jemnou voňavou hmlou v priebehu niekoľkých okamihov premení každú miestnosť na voňavú oázu pohody. Sklo a drevo sú prírodné materiály. Inklúzie, nepravidelnosti a farebné odchýlky sú znakom prirodzenej kvality.

Každý Aroma difúzer Woody je jedinečný.

Technické špecifikácie:

  • Kapacita: 120 ml vody a 3-5 kvapiek 100% prírodnej vonnej zmesi alebo esenciálneho oleja
  • Prevádzkové režimy: 1, 2 alebo 4 hodiny nepretržitej prevádzky a 8 hodín prerušovanej prevádzky (5 minút zapnuté / 5 minút vypnuté)
  • Svetelné režimy: Plynulá zmena farby, individuálny výber farieb, pevné farby: teplá biela, žltá, oranžová, červená, zelená, modrá, fialová a vypnuté svetlo
  • Rýchlosť nebulizácie: 1520 ml za hodinu
  • Ultrazvuková frekvencia: 3,0 MHz
  • Materiál: Trvalo certifikované drevo kaučukovníka, matné sklo, vnútorné komponenty z vysoko kvalitného plastu bez BPA
  • Vstup napájacieho adaptéra: AC 100240V, 50/60Hz
  • Výstup napájacieho adaptéra: DC 5V 1000mA 5W
  • Dosah vône: cca 30 m2
  • Veľkosť: V 12 cm, Ø 12,5 cm
Kategória: Aromalampy a difúzery
Záruka: 2 roky
Pôvod: Čína