Darčeková sada Citrusové šťastie

Tri najobľúbenejšie citrusové vône Grépu, Pomaranču a Citrónu v BIO kvalite spolu. Svieže, ovocné vône na dobrú náladu. Ideálne ako darček alebo pre seba. Teraz v modernom, voňavom dizajne a za výhodnú cenu.

€15,24 / ks
Dostupnosť: Na ceste
Môžeme doručiť do:
04.04.2023
Možnosti doručenia
Kód: PL-44481
Darčeková sada Citrusové šťastie
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Éterické oleje poskytujú radosť zo života a majú stimulujúci a holistický účinok na telo, myseľ a dušu. Darčeková sada obsahuje:

Grép bio:  Svieža, energizujúca vôňa éterického grapefruitového oleja dodáva motiváciu a sebavedomie, najmä vo fázach emocionálnych otrasov a apatie. Vôňa rýchlo vyčarí úsmev na tvári a pôsobí povzbudzujúco. V starostlivosti o telo sú veľmi dôležité vitalizačné a spevňujúce vlastnosti grépu. Preto sa grép často používa ako prísada do telových olejov.

Pomaranč bio:  Vôňa sladkého pomarančového oleja je plná vyrovnanosti. Väčšina ľudí považuje teplú vôňu pomarančov za veľmi príjemnú, pretože pôsobí upokojujúco, uvoľňujúco a zároveň povznášajúco. Okrem toho dodáva aj pocit ochrany a vnútorného pokoja, a preto je pomarančový olej nápomocný pri úzkostiach, strese alebo poruchách spánku. Navyše, pomáha zmierniť tráviace ťažkosti a nevoľnosti aj počas tehotenstva.

Citrón bio:  Citrónový éterický olej je obzvlášť užitočný pri chrípkových infekciách vďaka svojim očistným a posilňujúcim účinkom na imunitný systém. Jeho jasná vôňa podporuje koncentráciu, kreativitu a pomáha vyčistiť myseľ. Citrónová vôňa dodáva radosť a šťastie ako aj pocit čistoty a sviežosti. Citrónový éterický olej sa vďaka svojim adstringentným a čistiacim vlastnostiam osvedčil v starostlivosti o pokožku, hlavne mastnej pleti a akné a ako súčasť prírodných deodorantov.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky
Kategória: Aromaterapia
Záruka: 2 roky