Olej Aktiv BIO pre boľavé kĺby

Účinná sila prírody skĺbená s medicínskymi znalosťami, pomáha obnoviť väčšiu pohyblivosť a zmierniť bolesť namáhaných kĺbov. 

 

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€17,30 / ks
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.04.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-21820
Olej Aktiv BIO pre boľavé kĺby
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Aroma-olej Aktiv pre boľavé kĺby na báze Ľubovníkového oleja v bio kvalite, ktorý vyniká svojim starostlivo vybraným zložením, namiešaným na základe medicínskych znalostí o ľudskom tele, skĺbený so silou prírody, pomáha obnoviť väčšiu pohyblivosť a zmierniť bolesť namáhaných kĺbov. 

Obsahuje:

  • Ľubovníkový olej bio - Mierne červenkastý macerát ľubovníka bodkovaného v olivovom oleji v bio kvalite má protizápalové, upokojujúce účinky na našu pokožku, svaly a kĺby, jemne zahrieva a regeneruje.
  • Éterický olej z Gaultérie rozprestretej - Má výrazný protizápalový, protikŕčový a bolesť tíšiaci účinok, ktorí poznali a využívali už domorodé kmene severoamerických indiánov, odkiaľ táto liečivá bylina pochádza. V súčasnej dobe sa používa na výrobu mastí na bolesti svalov a kĺbov aj pri reumatizme.
  • Éterický olej z Tymiánu thymolu bio - Má  protizápalové a bolesť tíšiace účinky. Pomáha pri bolestiach a zápaloch kĺbov, podporuje imunitný systém a  celkovú vitalitu organizmu.
  • Éterický olej z Rozmarínu bio - Podporuje krvný obeh, prehrieva, používa sa pri bolestiach svalov a kĺbov, pomáha pri artritíde, reume, je výborným doplnkom pri športových aktivitách.

Bolesti kĺbov majú rôzne príčiny: nadmerné pracovné zaťaženie alebo šport, reumatizmus, artritída, všeobecné zápalové procesy alebo úrazy. Všetky príčiny majú spoločné to, že vedú k viac či menej silným bolestiam a tým negatívne ovplyvňujú telo a obmedzujú mobilitu. Cielené potieranie boľavých miest a krátke masáže zmierňujú bolesť a tým zvyšujú našu pohyblivosť a vedia vrátiť opätovnú radosť z pohybu.

Podporte účinnosť  silou 100% prírodných éterických a rastlinných olejov pomocou masáže na zlepšite pohyblivosť a odolnosť vašich kĺbov pre novú radosť z pohybu.

Kategória: Aktivita
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Nemecko