Olej Aktiv BIO na uvoľnenie svalov

Účinná sila prírody skĺbená s medicínskymi znalosťami, pomáha na uvoľnenie a regeneráciu svalov a pokožky po fyzickej aktivite. 

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€17,30 / ks
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
23.05.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-21830
Olej Aktiv BIO na uvoľnenie svalov
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Masážny Aroma-olej na uvoľnenie svalov, ktorý vyniká svojim starostlivo vybraným zložením, namiešaným na základe medicínskych znalostí o ľudskom tele, skĺbený so silou prírody, je určený pre uvoľnenie a regeneráciu svalov a pokožky po fyzickej aktivite. 

Tento špeciálny olej na báze Arniky a Ľubovníkového oleja v bio kvalite v kombinácii s masážou uvoľňuje a regeneruje svaly, stimuluje krvný obeh, čo vytvára  príjemný zahrievací účinok.

Obsahuje:

  • Ľubovníkový olej bio - Mierne červenkastý macerát ľubovníka bodkovaného v olivovom oleji v bio kvalite má protizápalové, upokojujúce účinky na našu pokožku, svaly a kĺby, jemne zahrieva a regeneruje.
  • Arnikový olej bio - Cenný olej v kombinácii s masážou stimuluje prekrvenie pokožky a zmierňuje napätie svalov.
  • Éterický olej z Gaultérie rozprestretej - Má výrazný protizápalový, protikŕčový a bolesť tíšiaci účinok, ktorí poznali a využívali už domorodé kmene severoamerických indiánov, odkiaľ táto liečivá bylina pochádza.  V súčasnej dobe sa používa na výrobu mastí na bolesti svalov a kĺbov aj pri reumatizme.
  • Éterický olej z Kajeputu extra - Má  protizápalové, nervovú a svalovú bolesť tíšiace účinky. Pomáha pri zápaloch kĺbov a šliach. Pôsobí upokojujúco na bolesti svalov a pri športových úrazoch.
  • Éterický olej z Kosodreviny bio - Revitalizuje a pomáha pri bolestiach svalov a kĺbov.
  • Éterický olej z Čierneho korenia bio- Podporuje krvný obeh, prehrieva a pôsobí proti svalovým křčom.

Pre fyzická odolnosť a vytrvalosť, či už pri každodennom pohybe alebo v súťažnom športe, je dôležité vyvážiť fyzickú záťaž a regeneráciou. Telo môže zvýšiť svoju účinnosť iba vtedy, ak dôjde k fáze vedomej regenerácie po fyzickej námahe alebo po príslušnom tréningu. To však neznamená odpočívať nehybne na pohovke. Iba aktívne navrhnutá fáza regenerácie vedie nakoniec k úspechu. Dôležitý význam má správny tréningový plán alebo vedomé striedanie fyzickej aktivity a odpočinku, zdravá výživa a aktívne opatrenia na zotavenie.

Aktívnym rekreačným opatrením je napríklad aromaterapeutická masáž na podporu regenerácie svalov a uvoľnenie možného napätia.

Vyskúšajte silu rastlín zo 100% prírodne čistých éterických olejov a rastlinných olejov aktívne podporujich účinok masáže.

 

Kategória: Zdravie a pohoda
Záruka: 2 roky
Kvalita: BIO
Pôvod: Nemecko