Podpora imunity - koncentrát

Osvedčená a účinná aromaterapeutická receptúra na podporu obranyschopnosti organizmu. Domáca lekárnička v praktickom 5 ml balení vždy po ruke.

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€20,35 / ks
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.06.2024
Možnosti doručenia
Kód: PL-11201
Podpora imunity - koncentrát
čisto prírodné produkty
100% príroda
Len prírodné produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Ku každej objednávke od 50,- EUR
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Na akúkoľvek adresu
Produkty skladom
Produkty skladom
Väčšina produktov skladom

Podrobný popis

Koncentrát "Podpora imunity" je namiešaný podľa účinnej a osvedčenej aromaterapeutickej receptúry z kvalitných organických éterických olejov vhodných pre preventívnu starostlivosť  a na podporu vlastnej obranyschopnosti organizmu.

Ochraňuje!

Koncentrát zložený z éterických olejov so silným účinkom oregana, tymiánu thymolu, ktoré úspešne dopĺňajú antivirálne účinné éterické oleje ako ravintsara, manuka a eukalyptus radiata  v spolupráci s radostným pomarančom prispievajú k ochrane a podpore našej obranyschopnosti hlavne v chladnom období.

Je skutočným multifunkčným produktom a môžete ho individuálne prispôsobiť aktuálnej situácii. Stačí ho zriediť s rastlinným olejom alebo zmiešať s morskou soľou pre prospech a  odolnosť celého organizmu. 

Koncentrát "Podpora imunity" zmiešaný v bambuckom masle pôsobí ako ochranný krém proti chladu aj v oblasti nosa. Nohy v teple vám udrží zase nariedený v hrejivom ľubovníkovom alebo sézamovom oleji. Podporiť imunitu viete aj pravidelným kúpeľom nôh s pridaním uvedeného koncentrátu do morskej soli. Tí, ktorí sa ponáhľajú, môžu svoje každodenné sprchovanie sprevádzať intenzívnou, aktivujúcou vôňou pridaním koncentrátu do neutrálneho sprchového gélu.

Tento koncentrát v praktickom 5 ml balení využijete doma aj na cestách aj ako súčasť lekárničky.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Základný recept pre aromatickú starostlivosť:

Použitie: Zmiešajte v 50 ml PRIMAVERA mandľového oleja, 25 ml bambuckého masla alebo ako prísadu do kúpeľa v 3 ČL morskej soli.

Dávkovanie: Dospelí a mládež od 12 rokov max.10 kvapiek - túto intenzívnu zmes odporúčame pre deti až od 12 rokov.

RECEPTY PRE PODPORU IMUNITY

Sprchový gél pre podporu imunity

Aktivuje obranyschopnosť organizmu

Pridajte až 40 kvapiek koncentrátu "Podpora imunity" do 200 ml neutrálneho sprchového balzamu. Pri sprchovaní vedome dýchajte a mobilizujte svoj imunitný systém. Ideálne v kombinácii s kontrastnými sprchami alebo Kneippovou procedúrou.

Prehrievací kúpeľ

Slúži ako prevencia v chladnom období

Nasypte 200 g morskej soli do skleneného pohára so skrutkovacím uzáverom. Do soli nakvapkajte 10 kvapiek koncentrátu "Podpora imunity" pevne zaskrutkujte a pretrepte. Použite 3-5 polievkových lyžíc tejto zmesi na prehrievací kúpeľ.

Ochranný krém proti chladu

Chráni pokožku v chladnom období

Vo vodnom kúpeli pomaly zahrievajte (nezohrievajte) 25 g bambuckého masla, kým sa neroztopí. Potom nechajte mierne vychladnúť. Pridajte 10 kvapiek koncentrátu "Podpora imunity" a dobre premiešajte. Nechajte vychladnúť v chladničke, aby si bambucké maslo zachovalo svoju vláčnosť.Naneste ochranný krém proti chladu okolo nosa a na líca. Krém možno použiť aj ako krém na nohy. Po zmiešaní by sa zmes mala použiť do 6 mesiacov.

 

Kategória: Aroma koncentráty
Záruka: 2 roky
Pôvod: Nemecko